sija Numero Sarja Nimie sukunimi Seura hiihtoaika lisnro hmatka
1 1 Miehet 50, naru A CIRI CIRIN AMI Torkell Jouko Kemin seura- ja palveluskoirakerho ry 00:11:19,4 FI40520/14 5 km
2 3 Miehet 50, naru A ARES Skutnabb Ann-Mari Oulun palveluskoirayhdistys ry 00:11:24,5 FI53469/16 5 km
3 4 Miehet 50, naru A DIAMANDIN AJAXX Laurila Harri Keski-Suomen Palveluskoirayhdistys ry 00:12:44,5 FI56577/13 5 km
4 2 Miehet 50, naru A AKIINA'S ÅKE Rankinen Esa Kainuun palvelusluskoirayhdistys ry 00:13:02,3 FI44797/10 5 km
1 5 Tytöt 14-18, naru A KARPALETON SIMEON Mäkinen Aliina Iisalmen seudun käyttö- ja seurakoirayhdistys 00:11:26,9 FI46034/15 5 km
1 9 Naiset, naru A RIO Nivala Maija Rovaniemen palveluskoirakerho ry 00:20:24,2 FI47192/13 10 km
2 13 Naiset, naru A ISLA Soudunsaari Emilia Iisalmen seudun käyttö- ja seurakoirayhdistys 00:20:45,6 FI48995/16 10 km
3 7 Naiset, naru A ROVA Viitahalme Maria Kymen vetokoiraseura ry 00:21:11,2 FI47188/13 10 km
4 11 Naiset, naru A CIRI CIRIN BEKELE Lappi Henna Kymen vetokoiraseura ry 00:21:49,2 FI39086/16 10 km
5 8 Naiset, naru A JULUSSAS MFZ URHO Kaipiainen Hanna Kymen vetokoiraseura ry 00:22:03,9 FI41809/16 10 km
6 10 Naiset, naru A VÄKE Immonen Kirsi Kymen vetokoiraseura ry 00:22:14,5 FI48999/16 10 km
7 14 Naiset, naru A BRITA Loukkola Saara Oulun palveluskoirayhdistys ry 00:22:43,2 SE49250/2016 10 km
8 12 Naiset, naru A SELENE Kanko Jenna Pohjois-Karjalan seurakoirat ry 00:23:42,8 FI49694/15 10 km
1 18 Miehet, naru A ZOKKA-AMIRNORS Törmänen Marko Rovaniemen palveluskoirakerho ry 00:20:21,1 SE50636/2016 10 km
2 23 Miehet, naru A USAIN Niittylahti Tuomo Sport Riesen club ry 00:20:40,8 FI33579/17 10 km
3 24 Miehet, naru A JULUSSAS LMZ BATMAN Jurvelin Vesa-Pekka Rovaniemen palveluskoirakerho ry 00:20:44,3 FI16667/16 10 km
4 20 Miehet, naru A JULUSSAS LMZ REX Lojamo Teemu Kymen vetokoiraseura ry 00:21:15,2 FI15922/16 10 km
5 15 Miehet, naru A GHOST Sääskilahti Jorma Rovaniemen palveluskoirakerho ry 00:21:19,8 FI48998/16 10 km
6 21 Miehet, naru A CIRI CIRIN BORZAKOVSKI Turkka Tuukka Kymen vetokoiraseura ry 00:21:21,2 FI39085/16 10 km
7 17 Miehet, naru A CIRI CIRIN BERIAN Viitahalme Marko Kymen vetokoiraseura ry 00:21:56,7 FI39084/16 10 km
8 22 Miehet, naru A RIIA Ålander Arttu Rovaniemen palveluskoirakerho ry 00:23:21,5 FI47187/13 10 km
9 19 Miehet, naru A FERHILL'S AHCCIL Rankinen Markus Kainuun palvelusluskoirayhdistys ry 00:27:09,1 FI24360/16 10 km
1 25 Miehet, naru B TAIKAVIITAN VUORO-VETO Tikkanen Jani Iisalmen seudun käyttö- ja seurakoirayhdistys 00:22:49,1 FI25503/15 10 km
2 26 Miehet, naru B DIAMANDIN INFINITA Haliseva Markku Rovaniemen palveluskoirakerho ry 00:24:54,6 FI14383/15 10 km
3 27 Miehet, naru B SOUTHERN HOOLIGANS OFF THE CHAIN Pylkäs Kimmo Oulun palveluskoirayhdistys ry 00:25:20,6 FI18548/16 10 km
1 35 Naiset, naru B LINTUKARIN LASSEVIREN Turkka Jutta Kymen vetokoiraseura ry 00:23:06,7 FI57776/12 10 km
2 28 Naiset, naru B SATURAIN SUPERMAN Mäkinen Anu Rovaniemen palveluskoirakerho ry 00:23:08,1 FI46670/16 10 km
3 30 Naiset, naru B DREAM BAY'S AMOK Holmström Noora Keski-Suomen Palveluskoirayhdistys ry 00:24:24,7 FI44117/13 10 km
4 34 Naiset, naru B BALBOA CARLOS BOHEMIA Tiihonen Sari Siilinjärven-Maaningan pelastuskoirat ry 00:25:00,7 FI12906/17 10 km
5 31 Naiset, naru B EVINETIN VAN DAMME Siekkinen Linda Keski-Suomen Palveluskoirayhdistys ry 00:25:05,8 FI40838/16 10 km
6 37 Naiset, naru B SATURAIN RIGHT MOMENT Mikkonen-Kalpio Tuire Sport Riesen club ry 00:25:39,6 FI34577/15 10 km
7 29 Naiset, naru B ADOBEX HEXAGON Liimatainen Heidi Keski-Suomen Palveluskoirayhdistys ry 00:27:06,2 FI21097/18 10 km
1 40 Miehet 50, naru C SUHTEELLISEN VÄIJY Kaukonen Jari Siilinjärven-Maaningan pelastuskoirat ry 00:12:18,4 FI16151/15 5 km
2 45 Miehet 50, naru C RUUTIPUSSI ÅPPO Leppälä Taisto Tampereen vetokoiraseura ry 00:12:31,5 FI16632/17 5 km
3 39 Miehet 50, naru C ANARKISTIN BUSSERL Pirinen Harri Siilinjärven-Maaningan pelastuskoirat ry 00:13:09,1 FI24833/17 5 km
4 41 Miehet 50, naru C BACTEROIDES LEWIS Härkönen Reijo Pohjois-Karjalan käyttökoirat 00:13:11,3 FI11578/15 5 km
5 42 Miehet 50, naru C QUICKBUG FEIKKI Kivistö Jukka Tamperaan palveluskoiraharrastajat ry 00:13:25,1 FI50085/16 5 km
6 38 Miehet 50, naru C ALHOVAARAN GENERAL Mäkisalo Jouni Pohjois-Karjalan käyttökoirat 00:15:18,0 FI22621/12 5 km
7 44 Miehet 50, naru C ELOISA WILLY Mäkinen Tero Iisalmen seudun käyttö- ja seurakoirayhdistys 00:15:29,2 FI33927/17 5 km
1 50 Naiset 50, naru C COUSIN'S VOICE OF FINLAND Kareinen Riitta Pohjois-Karjalan käyttökoirat 00:12:02,1 FI33961/13 5 km
2 49 Naiset 50, naru C BRUFINN MUST BE MEANINGFUL Mathlin Saila Hämeenlinnan kennelkerho ry 00:12:34,1 FI53760/15 5 km
3 47 Naiset 50, naru C WILD CHOICE CARMEN Ilvonen Pirjo Pohjois-Karjalan käyttökoirat ry 00:13:15,3 FI16887/15 5 km
4 46 Naiset 50, naru C EASY CHOICE NERO Tammi Sirpa Iisalmen seudun käyttö- ja seurakoirayhdistys 00:15:15,9 FI38071/15 5 km
5 48 Naiset 50, naru C USKIHOFF'S FONZIE Salonen Anja Kainuun palvelusluskoirayhdistys ry 00:21:00,6 FI55628/14 5 km
1 55 Naiset, naru C SUHTEELLISEN VÄRKKÄRI Ranto Tellervo Siilinjärven-Maaningan pelastuskoirat ry 00:17:47,7 FI25226/16 8 km
2 57 Naiset, naru C TENDING JUPITER Marjakoski Ilona Tampereen vetokoiraseura ry 00:19:32,7 ER16682/17 8 km
3 52 Naiset, naru C TALVIHALLAN EXCUBITOR Lylynperä Kaisa Tampereen vetokoiraseura ry 00:21:05,8 FI11207/16 8 km
4 53 Naiset, naru C IT IS ABITCH Laakkonen Karoliina Pohjois-Karjalan käyttökoirat 00:21:38,5 FI52052/11 8 km
5 59 Naiset, naru C PATU Ratilainen Milla Pohjois-Karjalan käyttökoirat 00:23:21,0 FI32137/16 8 km
6 58 Naiset, naru C KIIRUSKAN AFTERNOON MARVEL Ignatius Tanja Uudenmaan vetokoiraurheilijat ry 00:23:35,3 FI43911/13 8 km
7 56 Naiset, naru C WOOLLANDIAN UKKO Rissanen Marja Tampereen vetokoiraseura ry 00:23:48,1 ER16416/12 8 km
8 54 Naiset, naru C BAX CLEVER FOX Soramäki-Miettunen Anniina Oulun palveluskoirayhdistys ry 00:24:26,2 FI14853/16 8 km
9 51 Naiset, naru C AMORWOOD'S JOY N'UNIQUE Ylitalo Rea Suomen collieyhdistys ry 00:34:45,1 FI53765/14 8 km
1 63 Miehet, naru C DUBION OPPFINNAR-JOCKE Rinne Miko Tampereen vetokoiraseura ry 00:18:45,2 FI11899/14 8 km
2 64 Miehet, naru C CHILIHUNTERS MAD DUST DEVIL Mononen Mika Pohjois-Karjalan käyttökoirat 00:19:46,2 FI39867/14 8 km
3 62 Miehet, naru C STELMO'S NIMROD Kekäle Mikko Lahden käyttökoira ry 00:20:09,6 FI39899/15 8 km
4 61 Miehet, naru C OFF LINE'S MEGAMIND Lappalainen Samuli Iisalmen seudun käyttö- ja seurakoirayhdistys 00:20:34,9 FI42273/14 8 km
5 60 Miehet, naru C PIKKUPAIMENEN HOW ABOUT LOVE Niemi Pekka Tampereen vetokoiraseura ry 00:21:41,8 FI55203/16 8 km
6 66 Miehet, naru C FESTIVO EMIL Koskinen Heikki Oulun palveluskoirayhdistys ry 00:22:57,2 ER51338/12 8 km
7 65 Miehet, naru C TINGELBERGIN JUMPING MR BROWNIE Carlson Johan Oulun palveluskoirayhdistys ry 00:24:00,1 FI54110/12 8 km
1 72 Harraste sarja Robin Vesa-Pekka Jurvelin
00:05:54,5
3 km
2 79 Harraste sarja Kurko Kai Immonen
00:06:03,7
3 km
3 76 Harraste sarja Keijo Markku Haliseva
00:06:14,5
3 km
4 74 Harraste sarja Bora Teemu Lojamo
00:06:22,7
3 km
5 73 Harraste sarja Bolt Tanja Ignatius
00:06:23,4
3 km
6 75 Harraste sarja Spot Maria Viitahalme
00:06:31,6
3 km
7 78 Harraste sarja Muikku Samuli Lappalainen
00:06:49,0
3 km
8 71 Harraste sarja Topi Hanna Kaipiainen
00:06:58,4
3 km
9 81 Harraste sarja Mikki Miko Rinne
00:07:16,4
3 km
10 80 Harraste sarja Uuno Tero Mäkinen
00:07:16,9
3 km
11 77 Harraste sarja Muusa Jarno Räsänen
00:07:48,1
3 km
12 84 Harraste sarja Mico Katri Lylynperä
00:07:53,7
3 km
13 83 Harraste sarja Pihla Anu Mäkinen
00:08:45,8
3 km
14 82 Harraste sarja Oiva Sari Tiitinen
00:08:53,3
3 km
15 85 Harraste sarja Sirius Anu Mikkonen
00:09:58,9
3 km